Готові комплекти кріплення для швидкого монтажу фотомодулів на похилий дах SolarSet®

SolarSet® – це система монтажу геліополя на похилі покрівлі це універсальне рішення для розміщення ФЕМ на похилих дахах. Це не просто кріплення для фіксації модулів на даху, а система для розмітки і монтажу цілого геліополя, що заповнює інверторний стрінг. Сумісна з будь-якими фотомодулями на 60 і 72 комірки та будь-якими покрівельними покриттями.

  • При проектуванні геліополя, необхідно розкласти всі фотомодулі, що входять в стрінг на ряди, які можна буде розкласти на схилі даху з урахуванням її розміру, конфігурації і перешкод, таких як димоходи, мансардні вікна та ін. Ряди можуть мати від 1 до 15 фотопанелей.
  • Набори кріплень доставляються в надійній упаковці, які вже містять всі необхідні елементи, що були попередньо зібрані для максимально простого та швидкого монтажу. Не потрібно відраховувати на даху потрібну кількість болтів, саморізів, профілів, з’єднувачів і затискачів.

В комплект входять кронштейни кріплення для Вашого типу покрівлі

Кріплення до бітумної черепиці

Бітумна черепиця

Комплект включає в себе кронштейн та метизи з нержавіючої сталі.

Кріплення до металочерепиці, шиферу, профнастилу

Металочерепиця, шифер,пронастил

Комплект включає в себе кронштейн та метизи з нержавіючої сталі

Розмітка поля зводиться до мінімальних значеннь

Необхідно провести точні розміри даху, де необхідно врахувати відступ від краю(опціонально).
Робимо заміри панелей, розкладаємо на розміри даху кількість модулів що будуть розташовані в одному ряду. При розкладці додаємо +5см на крайній прижим та +2см на міжпанельні.

Формуємо замовлення за телефоном або поштою з наступними данними:
1: Тип покрівлі даху: Металочерепиця;
2: Кількість панелей розташованих в одному ряду: 8 ФЕМ;
3: Кількість рядів: 1 ряд;

Складові системи

Средний прижим для фотопанели
Крайний прижим для фотопанели
Монтажний алюмінієвий профіль
Кріплення до металочерепиці/профнастилу/шиферу
Кріплення до бітумної черепиці
(ОПЦІОНАЛЬНО)
Продольний з'єднувач для профілю

Технічна інформація

Тип конструкции

Дахова система кріплення

Количество рядов

Наборная модульная система с неограниченным количеством рядов

Расположение PV - панелей

Як книжне так і альбомне

Тип закрепления

Кронштейн під певний тип покрівлі

Несуча здатність профілю

1,6 - 1,8 метри від кронштейну до кронштейну

Інформаційна листівка

Фото об'єктів

Інша продукція

Универсальные системы для крепления фотопанелей, позволяют монтировать солнечные станции на крышах домов или других сооружений, которые имеют покатые крыши, или кровлю под углом. Это набор конструкций прямо из упаковки позволяют разметить и смонтировать свою собственную солнечную станцию.

Балластные системы крепления предназначены специально для кровельных солнечных станций которые необходимо разместить на плоской кровле дома, производства или складского комплекса. Системы не повреждают гидроизоляционный ковер, благодаря отсутствию необходимости в анкеровки или разгерметизации кровли.

Фасадные солнечные станции - как решение, только приобретает своего расцвета. Очень удобный способ для монтирования солнечных станций, где есть возможность закрепить фотопанели к кирпича, бетона и других кровель, под углом или параллельно.

Специальные, водоотталкивающие системы способны отводить дождевые осадки, поэтому вполне рационально сделать навес, под которым можно разместить автомобиль или разместить склад.

Наземные солнечные станции строят на свободных участках с земли, бетона, щебня или песка. Когда невозможно смонтировать станцию на крыше дома или нет надежной основы. Мы поставляем уже готовые комплекты которые рассчитываются индивидуально под заказчика.

 

Фото и отзывы о наших системы можно прочитать и посмотреть на нашей Facebook-странице.