Наземна система кріплення сонячних панелей
Модульна система вироблена зі сталевого оцинкованого перфорованого профілю, який має високу міцність, малу вагу та клас антикорозійного захисту, який забезпечує тривалий строк експлуатації конструкцій.
Ця система являє собою повний комплект елементів під Ваші початкові завдання, і при необхідності може доукомплектовуватись додатковими елементами. Підходить для установки на ділянках з практично будь-яким рельєфом і грунтами. Вона сумісна з різними типами фундаментних опор, такими як геошурупи, стовпчасті або плитні бетонні фундаменти.
Доміно сумісні з будь-якими стандартними полі і монокристалічними 60-секторними фотомодулями більшості виробників, а також схожими з ними за розміром модулями Half-Cell.
Установка фотомодулів можлива як в альбомній, так і в книжковій орієнтації. Готові комплекти включають всі необхідні деталі і не вимагають додаткових прорахунків і погоджень.
Проектування майбутнього геліополя зводиться до елементарного: виходячи з розмірів ділянки і існуючих на ньому об’єктів (будівель, дерев), необхідно з урахуванням затінення порахувати кількість і ширину “столів” фотопанелей.
Після цього досить просто замовити потрібну кількість комплектів під необхідну кількість фотомодулів – від 10 до 50 штук.
Існує декілька варіантів закріплення системи
Варіант #1 Кріплення на гвинтові палі (геошурупи)
Варіант #2
Кріплення анкерами до бетону
Варіант #3 Кріплення на закладну шпильку
Переваги наземних сонячних станцій
- Підходить на будь-яку поверхню горизонтального типу.
- Може об’єднуватись та бути доповненою окремими або суміжними модулями.
- Поєднує в собі найкращі раціональні рішення з алюмінію та оцинкованої сталі.
- Зручний та надійний монтаж.
- Ефективне рішення, коли не вистачає місця на покрівлі, або орієнтація даху по відношенню до сонця чи форма покрівлі не придатні для встановлення панелей.
- Довговічність та ремонтопридатність конструкції в порівнянні зі зварними, фарбованими рішеннями.
Складові наземної сонячної станції
Профілі виготовлені із металу, вкритого цинком за методом Сендзиміру. Сполучні елементи з алюмінію. Всі метизи виконані із нержавіючої сталі.
Середній прижим для фотопанелі
Крайній прижим для фотопанелі
Монтажний стальний цинкований профіль
Каркасний стальний цинкований профіль
Перехідний адаптер для кріплення геошурупів
Геошуруп/гвинтова паля для вкручення в грунт
Фото готових об'єктів змонтованих на наших наземних системах
Дізнатись більше можна в нашому інформ-листі
Можливо Вас також зацікавлять інші наші системи
Універсальні системи для кріплення фотопанелей, дозволяють монтувати сонячні станції на дахах будинків або інших споруд, які мають похилі дахи, або покрівлю під кутом. Це набір конструкцій які прямо з упаковки дозволяють розмітити та змонтувати свою власну сонячну станцію.
Баластні системи кріплення призначені спеціально для дахових сонячних станцій які необхідно розмістити на пласкій покрівлі дому, виробництва або складського комплексу. Системи не пошкоджують гідроізоляційний килим, завдяки відсутності потреби в анкеруванні або розгерметизації покрівлі.
Фасадні сонячні станції – як рішення, тільки набуває свого розквіту. Дуже зручний спосіб для монтування сонячних станцій, де є можливість закріпити фотопанелі до цегли, бетону та інших покрівель, під кутом або паралельно.
Спеціальні, водозахисні системи здібні відводити дощові опади, тому цілком доцільно зробити навіс, під яким можна розмістити автомобіль або облаштувати склад.
Наземні сонячні станції будують на вільних ділянках з землі, бетону, щебню або піску. Коли неможливо змонтувати станцію на даху будинку або немає надійної основи. Ми постачаємо вже готові комплекти які розраховуються індивідуально під замовника.