Непротікаючі навіси

Непротікаючі навіси із фотопанелей для автомобіля

Непротікаючий навіс зроблений таким чином, що можна розкласти сонячні панелі (фотомодулі), прямо на сталевий каркас, який можна легко встановити на вільну ділянку. Завдяки спеціальному каркасу, проміжки між ФЕМ – закриваються, а самі фотомодулі являють собою герметичну поверхню, під якою може розташовуватись автомобіль, майстерня, склад, абощо. Захищаючи його від вологи, навіс від Пронт поєднує в собі функціональність та корисність.

Цю систему можливо встановити окремо від будівлі, або ж поєднати з існуючою спорудою.

Непротікаючі навіси з фотомодулів для автомобіля, можна встановити в декілька способів.

Спосіб #1 Баластне кріплення

Варіант виконання на баластних блоках, коли на землю, бруківку, тощо встановлюють баласт, і до нього монтують каркас.

Спосіб #2 Гвинтові палі

Варіант кріплення на геошурупи, коли в землю закручують гвинтові палі, які найдійно будуть тримати каркас на протязі довгих років.

Складові накриття з фотопанелей

Непротікаюча система виготовлена зі сталевих опор, вкритих захисним покриттям методом гарячого цинкування. Сталеві направляючі з цинковим покриттям за методом
Sendzimir. Алюмінієвий водовідвідний профіль. Сполучні елементи з алюмінію. Всі метизи виконані із нержавіючої сталі.

Середній прижим для фотопанелі
Крайній прижим для фотопанелі
Каркасний цинкований профіль
Монтажний алюмінієвий профіль
Баластне навантаження для каркасу
Гвинтові палі для вкручення в грунт, дозволяють проводити роботи в будь-яку пору року
Фланець адаптер для кріплення баласту/фланцевої гвинтової палі

Отже, обидві системи мають однакову структуру деталей. Середній та крайній прижими для фіксації фотопанелей (фотомодулів) виконані з анодованого алюмінію, Монтажний сталевий профіль та деякі допоміжні елементи для найдійного кріплення та монтажу.

Непротікаючі навіси розроблені спеціально для ситуацій, коли потрібно об’єднати функціональність, обмежену територію та любов до сонця.

Завдяки спеціальним профілям, розроблених інженерами Pront, Ми можемо закріпити ФЕМ модулі таким чином, щоб вода була відведена у спеціальний водостік, що дозволяє зробити навіси для автомобіля без попередньо-встановленої поверхні. Модулі прилаштовують безпосередньо до каркасу, тому система не потребує додаткових витрат та підготуваннь поверхні.

Дізнатись більше можна в нашому інформ-листі

Можливо Вас також зацікавлять інші наші системи

Універсальні системи для кріплення фотопанелей, дозволяють монтувати сонячні станції на дахах будинків або інших споруд, які мають похилі дахи, або покрівлю під кутом. Це набір конструкцій які прямо з упаковки дозволяють розмітити та змонтувати свою власну сонячну станцію.

Баластні системи кріплення призначені спеціально для дахових сонячних станцій які необхідно розмістити на пласкій покрівлі дому, виробництва або складського комплексу. Системи не пошкоджують гідроізоляційний килим, завдяки відсутності потреби в анкеруванні або розгерметизації покрівлі.

Фасадні сонячні станції – як рішення, тільки набуває свого розквіту. Дуже зручний спосіб для монтування сонячних станцій, де є можливість закріпити фотопанелі до цегли, бетону та інших покрівель, під кутом або паралельно.

Спеціальні, водозахисні системи здібні відводити дощові опади, тому цілком доцільно зробити навіс, під яким можна розмістити автомобіль або облаштувати склад.

Наземні сонячні станції будують на вільних ділянках з землі, бетону, щебню або піску. Коли неможливо змонтувати станцію на даху будинку або немає надійної основи. Ми постачаємо вже готові комплекти які розраховуються індивідуально під замовника.

 

Фото та відгуки про наші системи можна прочитати та переглянути на нашій Facebook-сторінці.