Прижими для скляних ФЕМ панелей з технологією Double Glass

Універсальні прижими для скляних сонячних панелей для утворення сонячних станцій із прозорими фотоелектричними модулями.
Надійно фіксують скляну поверхню, завдяки спеціальному EPDM ущільнювачу що входить в комплект прижиму.

Спеціальний конструктив прижиму розрахований на навантаження які перевершують стандартні навантаження від скляної фотопанелі максимального розміру.

Прижим виготовлений із алюмінієвої сталі та вкритий захисним анодуванням, що гарантує максимальний срок експлуатації каркасу.

Може бути використаний із багатьма моделями монтажних профілів і встановлений як в горизонтальному, так і вертикальному розташуванні.

Переваги скляних сонячних станцій

  • Завдяки своєму особливому конструктиву та спеціальним підкладкам дозволяє рівномірно рознести навантаження модуль, уникаючи пошкодження.
  • Підвищена стійкість до атмосферних впливів.
  • Зручний та надійний монтаж.
  • Економія часу монтажу, зусиль та коштів.

Технічні характеристики та відповідність ДБН

Кількість рядів

Набірна система з обмеженнями по навантаженню на вирив анкерного або каркасного кріплення.

Розташування PV - панелей

Горизонтальне та вертикальне

Стійкість до вітру

До 25 м/с

Тип закріплення

Каркасне

ДБН В.1.2-14:2009

«Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель,
споруд, будівельних конструкцій та основ»

ДБН В.1.2-2: 2006

навантаження і впливи. Норми проектування.

ДБН А.3.2-2: 2009

охорона праці і промислова безпека в будівництві.

ГОСТ 22233-2001

«Профілі, пресовані з алюмінієвих сплавів для огороджувальних будівельних конструкцій. Загальні технічні умови»

СНиП 2.03.06-85

«Алюмінієві конструкції»

Розрахунки на вітрові та снігові навантаження

Проводимо індивідуальні розрахунки на несучу спроможність конструкції, вітрові та снігові навантаження відповідно до регіону.

wind

Можливо Вас також зацікавлять інші наші системи

Універсальні системи для кріплення фотопанелей, дозволяють монтувати сонячні станції на дахах будинків або інших споруд, які мають похилі дахи, або покрівлю під кутом. Це набір конструкцій які прямо з упаковки дозволяють розмітити та змонтувати свою власну сонячну станцію.

Баластні системи кріплення призначені спеціально для дахових сонячних станцій які необхідно розмістити на пласкій покрівлі дому, виробництва або складського комплексу. Системи не пошкоджують гідроізоляційний килим, завдяки відсутності потреби в анкеруванні або розгерметизації покрівлі.

Фасадні сонячні станції – як рішення, тільки набуває свого розквіту. Дуже зручний спосіб для монтування сонячних станцій, де є можливість закріпити фотопанелі до цегли, бетону та інших покрівель, під кутом або паралельно.

Спеціальні, водозахисні системи здібні відводити дощові опади, тому цілком доцільно зробити навіс, під яким можна розмістити автомобіль або облаштувати склад.

Наземні сонячні станції будують на вільних ділянках з землі, бетону, щебню або піску. Коли неможливо змонтувати станцію на даху будинку або немає надійної основи. Ми постачаємо вже готові комплекти які розраховуються індивідуально під замовника.

 

Фото та відгуки про наші системи можна прочитати та переглянути на нашій Facebook-сторінці.