Універсальна система кріплення сонячних панелей на похилі дахи

Дана система має універсальне застосування.

Система монтажу геліополя на похилі покрівлі це універсальне рішення для розміщення фотоелектричних стрінгів на похилих дахах. Це не просто кріплення для фіксації модулів на даху, а система для розмітки і монтажу цілого геліополя, що заповнює інверторний стрінг. Сумісна з будь-якими фотомодулями на 60 і 72 сектори та будь-якими покрівельними покриттями.

При проектуванні геліополя, необхідно розкласти всі фотомодулі, що входять в стрінг на ряди, які можна буде розкласти на схилі даху з урахуванням її розміру, конфігурації і перешкод, таких як димоходи, мансардні вікна та ін. Ряди можуть мати від 1 до 15 фотопанелей.

Набори кріплень доставляються в надійній упаковці, які вже містять всі необхідні елементи, що були попередньо зібрані для максимально простого та швидкого монтажу. Не потрібно відраховувати на даху потрібну кількість болтів, саморізів, профілів, з’єднувачів і затискачів.

Універсальні системи кріплення фотомодулів, мають різні варіанти кріпленнь для різних типів покрівель.

Комплект до бітумної поверхні

Комплект до металочерепиці, шиферу, профнастилу

Комплект до керамочерепиці

Переваги універсальних сонячних станцій

  • Можливість кріплення на всі типи похилих покрівель.
  • Поєднує в собі найкращі раціональні рішення з алюмінію та нержавіючої сталі.
  • Зручний та надійний монтаж.
  • Довговічність та ремонтопридатність конструкції.
  • Підвищена стійкість до негативного впливу навколишнього середовища завдяки покриттю анодуванням.

Складові універсального комплекту для монтажу сонячної станції

Середній прижим для фотопанелі
Крайній прижим для фотопанелі
Кріплення монтажного профілю до бітумної черепиці
Кріплення монтажного профілю до шиферу, профнастилу
Продольний з'єднувач монтажного профілю
Монтажний профіль

Фото готових об'єктів змонтованих на універсальних комплектуючих

Дізнатись більше можна в нашому інформ-листі

Можливо Вас також зацікавлять інші наші системи

Універсальні системи для кріплення фотопанелей, дозволяють монтувати сонячні станції на дахах будинків або інших споруд, які мають похилі дахи, або покрівлю під кутом. Це набір конструкцій які прямо з упаковки дозволяють розмітити та змонтувати свою власну сонячну станцію.

Баластні системи кріплення призначені спеціально для дахових сонячних станцій які необхідно розмістити на пласкій покрівлі дому, виробництва або складського комплексу. Системи не пошкоджують гідроізоляційний килим, завдяки відсутності потреби в анкеруванні або розгерметизації покрівлі.

Фасадні сонячні станції – як рішення, тільки набуває свого розквіту. Дуже зручний спосіб для монтування сонячних станцій, де є можливість закріпити фотопанелі до цегли, бетону та інших покрівель, під кутом або паралельно.

Спеціальні, водозахисні системи здібні відводити дощові опади, тому цілком доцільно зробити навіс, під яким можна розмістити автомобіль або облаштувати склад.

Наземні сонячні станції будують на вільних ділянках з землі, бетону, щебню або піску. Коли неможливо змонтувати станцію на даху будинку або немає надійної основи. Ми постачаємо вже готові комплекти які розраховуються індивідуально під замовника.

 

Фото та відгуки про наші системи можна прочитати та переглянути на нашій Facebook-сторінці.