Готові комплекти кріплення для швидкого монтажу фотомодулів на похилий дах SolarSet®

SolarSet® – це система монтажу геліополя на похилі покрівлі це універсальне рішення для розміщення ФЕМ на похилих дахах. Це не просто кріплення для фіксації модулів на даху, а система для розмітки і монтажу цілого геліополя, що заповнює інверторний стрінг. Сумісна з будь-якими фотомодулями на 60 і 72 комірки та будь-якими покрівельними покриттями.

  • При проектуванні геліополя, необхідно розкласти всі фотомодулі, що входять в стрінг на ряди, які можна буде розкласти на схилі даху з урахуванням її розміру, конфігурації і перешкод, таких як димоходи, мансардні вікна та ін. Ряди можуть мати від 1 до 15 фотопанелей.
  • Набори кріплень доставляються в надійній упаковці, які вже містять всі необхідні елементи, що були попередньо зібрані для максимально простого та швидкого монтажу. Не потрібно відраховувати на даху потрібну кількість болтів, саморізів, профілів, з’єднувачів і затискачів.

В комплект входять кронштейни кріплення для Вашого типу покрівлі

Кріплення до бітумної черепиці

Бітумна черепиця

Комплект включає в себе кронштейн та метизи з нержавіючої сталі.

Кріплення до металочерепиці, шиферу, профнастилу

Металочерепиця, шифер,пронастил

Комплект включає в себе кронштейн та метизи з нержавіючої сталі

Розмітка поля зводиться до мінімальних значеннь

Необхідно провести точні розміри даху, де необхідно врахувати відступ від краю(опціонально).
Робимо заміри панелей, розкладаємо на розміри даху кількість модулів що будуть розташовані в одному ряду. При розкладці додаємо +5см на крайній прижим та +2см на міжпанельні.

Формуємо замовлення за телефоном або поштою з наступними данними:
1: Тип покрівлі даху: Металочерепиця;
2: Кількість панелей розташованих в одному ряду: 8 ФЕМ;
3: Кількість рядів: 1 ряд;

Складові системи

Середній прижим для фотопанелі
Крайній прижим для фотопанелі
Монтажний алюмінієвий профіль
Кріплення до металочерепиці/профнастилу/шиферу
Кріплення до бітумної черепиці
(ОПЦІОНАЛЬНО)
Продольний з'єднувач для профілю

Технічна інформація

Тип конструкції

Дахова система кріплення

Кількість рядів

Набірна модульна система з необмеженою кількістю рядів

Розташування PV - панелей

Як книжне так і альбомне

Тип закріплення

Кронштейн під певний тип покрівлі

Несуча здатність профілю

1,6 - 1,8 метри від кронштейну до кронштейну

Інформаційна листівка

Фото об'єктів

Інша продукція

Універсальні системи для кріплення фотопанелей, дозволяють монтувати сонячні станції на дахах будинків або інших споруд, які мають похилі дахи, або покрівлю під кутом. Це набір конструкцій які прямо з упаковки дозволяють розмітити та змонтувати свою власну сонячну станцію.

Баластні системи кріплення призначені спеціально для дахових сонячних станцій які необхідно розмістити на пласкій покрівлі дому, виробництва або складського комплексу. Системи не пошкоджують гідроізоляційний килим, завдяки відсутності потреби в анкеруванні або розгерметизації покрівлі.

Фасадні сонячні станції – як рішення, тільки набуває свого розквіту. Дуже зручний спосіб для монтування сонячних станцій, де є можливість закріпити фотопанелі до цегли, бетону та інших покрівель, під кутом або паралельно.

Спеціальні, водозахисні системи здібні відводити дощові опади, тому цілком доцільно зробити навіс, під яким можна розмістити автомобіль або облаштувати склад.

Наземні сонячні станції будують на вільних ділянках з землі, бетону, щебню або піску. Коли неможливо змонтувати станцію на даху будинку або немає надійної основи. Ми постачаємо вже готові комплекти які розраховуються індивідуально під замовника.

 

Фото та відгуки про наші системи можна прочитати та переглянути на нашій Facebook-сторінці.