Сферичний генератор енергії сонця

Німецький архітектор Андре Броссель вважає, що у нього є рішення, яке може «вичавити більше соку з сонця», навіть у нічні години і в слабких районах.

Його компанія Rawlemon створила прообраз сферичного сонячного генератора, який називається beta.ray.

Його технологія буде поєднувати принципи сферичної геометрії з системою відстеження подвійної осі (сонячний трекер), що дозволяє вдвічі збільшити КПД звичайної сонячної панелі за набагато меншій площі поверхні.

Футуристична конструкція повністю обертається і підходить для похилих поверхонь, стін будинків і в будь-якому місці де взагалі можна бачити небо =).
Він може навіть використовуватися як станція зарядки електричних автомобілів.

Beta.ray поставляється з гібридним колектором для перетворення щоденної електроенергії та теплової енергії одночасно.

При зменшенні площі осередку кремнію до 25% за допомогою еквівалентної потужності та допомогою фокусуючого концентратора, він працює на рівні ефективності майже 57% більше в гібридному режимі.

У нічний час лінза може перетворитися на потужну лампу для освітлення вашого місця розташування, просто за допомогою декількох світлодіодів.

Станція розроблена для відключення енергосистеми, а також для доповнення споживання електроенергії та теплової енергії будівлями, як гаряча вода.

Джерело: alternative energy news

Як це працює:

Модульна колекторна система заряджає і зберігає енергію в денний час і може навіть збирати енергію від місяця в нічні години:

 

Придатність для звичайних ТЕС:

Придатність для сонячних гібридних електростанцій з технологіями Rawlemon:

* Технологія Rawlemon – технологія збору сонячного світла шляхом фокусування на одному о’єкті, розташованому на сонячному трекері.

Зарядна станція для електричних автомобілів:

Фото:

Дивитись відео: