Es ist interessant

Зниження вартості сонячної енергії призвело до буму в останні роки, коли все більше і більше фотоелектричних панелей з’являються на дахах і у дворі сонячних ферм по всьому світу.

Але що відбувається з усіма цими сонячними батареями протягом декількох десятиліть, коли вони досягли кінця свого життя?

Ідея почалася як жарт над ранковою кавою. “Одного разу, коли ми обговорювали сонячні елементи перовскіту, наш колега Руй Ванг сказав: “Якщо нам потрібна кава, щоб збільшити нашу енергію, то що буде з перовскітами? Чи потрібна їм кава, щоб краще працювати?”, – згадує Jingjing Xue. Дослідницька група професора Ян Янга на кафедрі матеріалознавства і техніки в Лос-Анджелесі.

Сферичний генератор працює за принципом сонячного трекеру, однак відмінність в тому що в центрі поміщена скляна куля, яка працює як фокусуюча лінза. Як заявили винахідники ефективність такого рішення здатна генерувати енергію з ефективністю +57% за умови використання її в гібрідному режимі.

Niederländische Ingenieure haben mit dem Bau des weltweit größten Archipels von Photovoltaik-Modulen begonnen, die in der Lage sind, ihre Position entsprechend der Bewegung der Sonne zu ändern.

In Japan wurde eine revolutionäre Technologie entwickelt: Ein interessanter und nützlicher Effekt entstand im "Sandwich" eines Halbleiters, eines goldenen Films und von Goldnanopartikeln, die es ermöglichten, den größten Teil des sichtbaren Spektrums einzufangen - elfmal so viele Analoga.